Şirketimizin Değerleri

Güvenilirlik
USG Servis, 60 yılı aşkın Uğur güvencesiyle hizmet verir. Güven onun için en önemli unsurdur.

Destekçilik
USG Servis tam bir destekçidir. Tedarikçisi olduğu şirketleri operasyonel süreçlerinde yalnız bırakmaz, daima destekçileri olur. Onların sorunlarını kendi sorunları gibi benimser.

Yararlılık
USG Servis her zaman için paydaşlarının yararını gözetir. USG Servis, birlikte yola çıktığı şirketlere yol arkadaşlığı eder; onların kaynaklarını korur ve bu tutumuyla kaynaklarını daha yararlı işlere aktarmalarını sağlar.

İşbirliği
USG Servis, başarının tek başına elde edilemeyeceğine inanır. Bu nedenle iş birliğinin önemini bilir ve birlikte iş yapmanın herkes için fayda üreteceğine inanır.

Çalışkanlık
Hızlı tüketim hiçbir zaman durmaz. Hızlı tüketime hizmet eden hiçbir markanın da duraklamak gibi bir lüksü yoktur. Bu nedenle USG Servis, hep çalışır ve çalışkanlığın başarı için en önemli unsur olduğunu bilir.

Kazandıran
USG Servis, hizmet verdiği markalara kazanç sağlamayı önemser. İş hayatında kaybedenlerin yeri yoktur. İş hayatı hep kazananları anımsar.

Büyüme
Büyümeyen her yapı küçülmeye ve yok olmaya mahkumdur. Bu nedenle USG Servis, şirketleri büyütecek desteği verir.

Çözüm
USG Servis sorunları çözmek için sürekli olarak kendini geliştirir. Sorun çözmekten keyif alır. Çokça sorunla karşılaştığından uzmanlık alanı içindeki sorunlara kolay ve hızlı çözümler getirir.

Ustalık
USG Servis çözülemez gibi görünen sorunları ustalıkla çözer. Ustalığı, Uğur Soğutma markasıyla sahip olduğu 60 yılı aşkın soğutma sektörü deneyiminden gelir.

Bilgelik
USG Servis, bilge bir markadır. Yıllardır kazandığı bilgi ve birikimi işine ciddiyet ve titizlikle aktarır.

Tasarruf
USG Servis iş ortaklarına maliyetleri düşürme yanında kaynakların daha etkin kullanımı konusunda destek verir. Markalara işçilik ve zaman da kazandırarak onların kendi işlerine odaklanmalarını sağlar, başarıya ortak olur. Şirket ortaklıklarının ve diğer tüm paydaşlarımızın eşitlik, iyiniyet, şeffaflık, hesap verilebilirlik, iş planına bağlılık, akılcılık, faaliyetlerin devamlılığı ve sürekliliği ilkeleri temeline dayanan değerleri benimsemiş bulunuyoruz.